İdealtepe Çilingir

İstanbul ilinin Maltepe ilçesinin İdealtepe mevkiinde hizmet veren Küçükyalı Çilingir Firmamız İdealtepe çilingir &Anahtar Hizmetini 40 yıldır devam ediyoruz.

İdealtepe’de Faaliyeti gösteren işletmemiz sizlere uzun yılladır hizmet vermektedir. Sizlere hizmet sunan Çilingir Ustalarımızın tamamı Mesleki yeterlilik belgelerine sahip olup sizlerin otomobilinizin ve kilitli kapılarınıza kullanılan malzemeler sektörün en kaliteli markalarıdır.

İdealte Çilingir anahtarcı anahtar kopyalama oto çilingir kasa çilingir
İdealte Çilingir

İhtiyaç duyulan işlemin mahiyetine göre belirlenen fiyatlarımız, kullanılan malzemelerin kalitesi ve üstün hizmet anlayışı göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul düzeydedir.

Her an her saat firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İster gündüz ister gece ne zaman olursa olsun firmamızı arayabilirsiniz. Gerekli tüm çalışmaları alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sizler için yerine getirecektir. Firmamız ile irtibata geçmeniz tüm bu hizmetler ve daha fazlasından yararlanmak için yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz

İdealtepe Çilingir Firmamız 7/24 Saat Çilingir Hizmetinin yanı sıra Oto Çilingir hizmeti,  Anahtar kopyalama, Kasa çilingir hizmetinin yanı sıra hasarlı ve arızalı kilitlerinizin tamiratlarını özel bir titizlik güvencesinde yapmaktayız.

Otomobilinizin Anahtarını mı kaybettiniz Otomobil Anahtarınız kontakta mı kırıldı yedek anahtarınız yok mu kara kara düşünmenize gerek yok. Böylesi bir sorunla karşılaştığınız anda firmamızın 7 gün 24 Saat hizmet sunan Acil Çilingir merkezimiz ile iletişime geçtiğinizde Çağrı Merkezimiz hemen telsiz le size en yakın uzman ekibi adresinize yönlendirerek sorununuzu güvenle çözmekteyiz.

Çilingir hizmeti büyük tecrübe gerektiren bir iştir. Aksi takdirde kapılarınız ve buna bağlı olarak kapı çerçevesi ciddi zarar görebilir. Çünkü kapıyı açmaya çalışan kişi açılmadığı için zor kullanacaktır. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Sürekli olarak kendini geliştiren personellerimiz sizler için çalışmaktadır.

OTO ÇİLİNGİR

İdealtepe OTO Anahtarcı, Çipli Anahtar, megan, kart, anahtar, pili, degiştirin, hatası, sorunu, oto anahtarı, oto anahtarcı, kopyalama, yedek, fiyatları, immobilizer, kumanda, tamir Çipli Anahtar Oto elektronik yedek kopyalama fiyatları kumanda tamiri oto anahtarcısı

Otomobil anahtarlarınızı yedek kopyalama yapıp eski kayıp anahtarlarınız araç beyninden siliyoruz sustasız eski tip anahtarlarınız yeni sustalı mekanizmalı anahtarlara çevirebiliyor ya da yeni yedek yaparken sustalı olarak yapabiliyoruz eskimiş yıpranmış kumanda kablarınızı yeni kaplara ile değiştiriyoruz. Arızalı bozuk uzaktan kumandalınız onarıyoruz