Kartal Çilingir

40 yıldır hizmet vermeye devam eden firmamız deneyimli personelleriyle çalışmaya devam ediyor. 7/ 24 İstanbul’da her yerden her bölgeden firmamızda destek sağlayabilirsiniz. Öncelikle sizlere sağlayacağımız bu desteğin en başında kaliteli hizmet gelmektedir. Bunun dışında müşteri memnuniyeti olağanüstü dikkat ettiğimiz husustur. Malzeme çeşitliliğini de buna ekleyince aklınıza gelen ilk yer tüm Kartal halkının olduğu gibi sizlerin de Kartal Çilingir Firmasıdır.

"40

Hakkımızda Merak Edilenler

Kartal bölgesinde 7/ 24 saat olmakla birlikte haftanın her anı hizmet sunan firmamızla ilgili her an müşteri temsilcisiyle iletişim sağlanıp görüşülür. Üstelik Pazar günleri de açığız. Firmamız sektöründe maksimum seviye de hizmet vermeyi kendisine vizyon belirlemiştir. Firmamız bu sektörde belli bir yere gelmiş markalarla sizlere ürün çeşidi sunuyor. Bu markalar ve donanımlı ekip bir araya gelerek yapılan işin kalitesi ortaya çıkıyor.

Anahtar Kopyalama

Kartal Çilingir firmamız özel donanımlı ve yüksek kaliteli güvenlik sistemleri ile donanımlı cihazlarımız sayesinde her türlü anahtar kopyalama hizmetini sizlere sunmaktayız. Cipli anahtarlarınız kırılma yaşamış olsa dahi yüksek donanımlı cihazlarımız sayesinde kopyalama hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Bu hizmet 7/ 24 her an yapılır. Müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet sunmayı temel hedefimizdir.

Oto Çilingir Hizmeti

Gelgelelim yapımı zor olarak adlandırılan diğer bir hizmetimizden bahsedelim.  Kartal mahallesi olarak anahtarınız mı kayboldu? Ya da kontak üzerinde kırıldı mı? Kontak üzerinde dönmeyen bir anahtarınız mı mevcut? Bu gibi durumlar insanı telaşlandıran soğukkanlılığını koruyamadığı anlardandır. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek bir şey var. Nedir diye merak ediyorsanız şunu unutmayın. Bu gibi durumlarda diğer Kartal sakinlerinin de yaptığı sizler de 40 yıllık bu işin içerisin de var olup tecrübesini konuşturan

Kartal Çilingir Firmasıyla iletişim sağlamanız yeterlidir.  Çağrı Merkezimiz sizinle görüştükten sonra adresinize en yakın Oto çilingir ustasına telsizle adresinizi bildirerek arabanıza hiçbir şekilde zarar vermeden kırık veya kaybolmuş anahtarınızın yenisini yaparak size teslim eder.

Kilit Tamiri

İş yeri ya da evinizde kapı kilitleriniz arızalandı mı? Ya da otomobil çilingir hizmetinde sizlere sunmuş olduğumuz durumlardan herhangi birini evinizin ya da kapınızın kilidinde mi yaşıyorsunuz?  Böyle durumlar da Müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşmeniz sizlerin almanız gereken hizmet ve fiyat konusunda yönlendirir.

Tüm ekibimiz bu konuda yaşamız olduğunuz sorunu çözmek için enerji harcayacaklardır.

Ancak unutmamak lazım ki bazı kilitlerin tamiratı mümkün olmuyor. Böyle durumlarda uzman kişilerden oluşan ekibimiz arızalı kilitlerin değişmesini sizlere önerir. Bu önerinin nedeni müşterilerimizin bu nedenle tekrardan sorunla karılaşıp mağdur olmalarını engellemektir.