Küçükyalı Anahtarcı

Günlük hayatın sorunları ve stresi ile başa çıkarken anahtarınızı içeride unutabilir ya da kaybedebilirsiniz. Bu sorunla karşılaştığınızda artık üzülmenize gerek yok. Küçükyalı Anahtarcı ve Çilingir Ekibi hemen yardımınıza koşar. Kapınıza ve kilidinize hiçbir zarar vermeden hızla ve uygun fiyata açar.

Uzman ekibimiz ile yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Sizden almış olduğumuz telefon adres gibi bilgileri ve anahtar gibi kişisel bilgileriniz asla bir başkası ile paylaşmamakta Küçükyalı Çilingir meslek sırrı olarak bizim güvencemiz ile saklanmaktadır.

Sizlere Aynı adreste ve aynı semte faaliyet gösteren Firmamız Anahtarcı ve Çilingirci hizmetleri sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyduk.

Küçükyalı Anahtarcı
Küçükyalı Anahtarcı

EN HESAPLI ÇİLİNGİR

Evlerimizi, iş yerlerimizi korumanın en önemli kısmı kaliteli kilit sistemleri kullanmaktır. Bu kilit sistemleri ise bazen oldukça maliyetli olabilmektedir. Özellikle kapıda kalma kilitte anahtar kırılması, kapının arkasında anahtarı unutma gibi durumlarda uzman olmayan kişilerden yardım almanız kilidinize zarar vermenize yol açacak ve size maliyeti artacaktır. Küçükyalı bina çilingir hizmeti ile uzman kadromuz size en hesaplı çözümü sunacaktır.

ANAHTAR VE ÇİLİNGİR GÜVEN ARAYANLARIN ADRESİ

Kilitler güvenliği sağlamanın en kolay ve ekonomik çözümüdür. Bazen dalgınlıkla otomobilinizin içinde anahtarınızı unutabilirsiniz. Hem de belki de tam da çok acelenizin olduğu bir anda başınıza gelir. Bir telefon ile Küçükyalı oto çilingir hemen bulunduğunuz konuma gelerek size hızlı, hesaplı ve güvenilir hizmet sağlar. Küçükyalı kasa çilingir ile anahtarını kaybettiğiniz kasanızın içindeki kıymetli belge, mücevher ve paranıza güvenle ulaşabilirsiniz.

Kapı kilitlerinizin çoğaltımında Küçükyalı anahtarcı sayesinde kaliteli malzeme ve uzman kadrosu ile hizmet alabilirsiniz. Her türlü çelik kapı, Amerikan kapı, kasa kilidi, otomobil kilidi güvenle kopyalanır. Garantili hizmetimize ile yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz.

Yeni bir eve taşındığınızda ilk yapılması gereken yeni ve güvenilir bir kilit almaktır. Profesyonel kadrosu ile en uygun fiyata en kaliteli kilitleri sunun Küçükyalı Anahtarcı kilit değişimizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Teknik destek
Teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız. Müşteri temsilcimiz sizlere yardımcı olmaya çalışır.

KURUMSAL HİZMET

Tüm hizmetlerimiz kurumsal bir yaklaşımla sunulmaktadır.

GENİŞ ARAÇ FİLOSU

Olmuş olduğumuz semtin her bölgesinde servis araçlarımız hazır bekler. Zamandan tasarruf etmek için motorlu taşıtta ulaşımda tercih edilir.

YENİLİKÇİ FİKİRLER

Ar-Ge ekibimiz en iyi ürünlerle buluşmanızı sağlamaya çalışır. En yenilikçi fikirler için tüm ekip enerji harcar.

 

admin