Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir

çilingir hizmeti 7/24 Saat Çilingir hizmeti çilingir çağrı merkezi
Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingir Firmamız İstanbul ilimizin Anadolu yakasında bulunan Maltepe ilçesinin Küçükyalı Semtinde aynı adreste 40 yıldır bölge halkına Çilingir ve Anahtar sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamız Çilingir ve Anahtar Sektöründe uzun zamandır aynı adreste sunduğu kaliteli hizmet sayesinde tüm olası zorluklara karşı ayakta durmayı başarmıştır. Firmamız Meslek sektöründe işimiz sadece kilitli kapıları açmak veya kilit değiştirmek amacını gözetmedi. Ülkemizde sıkça karşılaştığımız olası hırsızlık olaylarına karşı, Müşterilerimizin kilitli kapılarını hırsızların açamayacağı şekilde güçlendirerek mutlu müşteri anlayışını kendimize ilke edindik.

Küçükyalı Çilingir müşteri memnuniyetini gözeterek tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişen teknolojinin mesleki faydalarından yararlanarak verdiğimiz Çilingir hizmetinin en kaliteli hizmet olmasına her zaman özen gösterdik ve göstermeye ’de devam ediyoruz.

7/24 Saat Çilingir ve Anahtar hizmetleri sunan Firmamız 7/24 Saat açık olan Çilingir Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinize en yakın Çilingir ustasını yönlendirerek sizlerin sorununu gidermek firmamızın öncelikli prensiplerinden olmasını her zaman özen gösterdik.

Anahtar Kopyalama

Küçükyalı Çilingir Firması özel donanımlı ve yüksek güvenlik sistemleri ile donanımlı Cihazlarımız sayesinde her türlü anahtarınızı kopyalama hizmetini sizlere sunmaktayız. Özellikle “İMMOBİLİZER” anahtarlarınızı kopyalanması oldukça imkansız olmasına rağmen Firmamız da yüksek donanımlı cihazlarımız sayesinde her marka otomobilinizin cipli anahtarlarını kopyalama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Anahtar kopyalama her türlü kırık ve kaybolan anahtarlarınızı kopyalıyoruz
Anahtar Kopyalama

Firmamız Her türlü ev iş yeri ve Otomobillerimizin cipli veya düz Anahtar Kopyalama hizmetini de sizlere 7/24 Saat vermekteyiz. Kırılmış veya kaybolmuş anahtarlarınız için kara kara düşünmenize gerek yok bir telefon kadar yakınınızda olan Çilingir çağrı merkezimizi aradığınızda sorununuzla ilgili uzman ekibimiz adresinize gelerek sizlerin sorununuzu profesyonel olarak çözerek sizlere teslim eder.

OTO Çilingir Servisi

Oto Çilingir Siz Küçükyalı Mahalle sakinleri Otomobilinizin anahtarı kayboldu mu, kontak üzerinde kırıldı mı? Anahtarınız kontakta dönmüyor mu? Yapmanız gereken semtiniz Küçükyalı’da 40 yıldır sizlere Çilingir ve Anahtar hizmeti sunan Küçükyalı Çilingir Firmasının 7/24 sat Hizmet Çilingir Çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Çilingir Çağrı Merkezimiz sizinle görüştükten sonra adresinize en yakın Oto Çilingir ustasına telsizle adresinizi bildirerek Uzman Oto Çilingir ustamız adresinize gelerek kilitli oto mobilinizin kapısına hiç zarar vermeden açarak kırık veya kaybolmuş anahtarınızın yenisini yaparak sizlerin sorununu çözerek size teslim eder.

Oto Çilingir otomobil kapısı açma otomobil kaybolan arabanın kapı açmasını
OtoÇilingir Servisi

Kilit Tamiri

Ev ve İş yerinizin Kilitli kapı kilitleri arızalı mı?  Firmamızın uzman ekipleri arızalı kilitlerinizi Kilit Tamiri yaparak arızalı kilitlerin’ize fazla para vermekten sizleri kurtarıyoruz. Ancak bazı arızalı kilitlerin de tamiratı mümkün olmuyor. Böyle bir durumda da uzman ekibimiz Arızalı kilitlerinizi  değişmesini sizlere öneriyor.