Oto Anahtar ve Çilingir

Her marka ve her model otomobilinizin Anahtarlarını kaybettiniz mi? Kara kara düşünmenize gerek yok. Sizin için 7 Gün 24 Saat Küçükyalı Çilingirci Firmamızın iletişim numarasını aradığınız anda sektöründe güvenilir ve uzman ekibimiz adresinize gelerek sorununuzu çözümleyerek mutlu müşteri anlayışına da sizleri de katmış oluyoruz.  Oto Anahtar ve Çilingir hizmetleri olarak otomobilinizin çilingir ihtiyacınızı aracınıza sıfır zarar vermeden açarak sizlere teslim ediyoruz.

Oto Anahtar ve Çilingir Öncelikle Otomobilinizin immobilizer Anahtar sistemi ilk olarak 1996 yılında kullanılmaya başladı. İmmobilizer sadece elektronik kilit yazılımından meydana gelmektedir. Kilit yazılımı açılmasını sağlayan manyetik oto anahtarı içerisine gizlenmektedir.

Küçükyalı Çilingir

Küçükyalı Çilingirci
Oto Anahtar ve Çilingir

İstanbul Anadolu yakası Maltepe İlçesinin Küçükyalı Mahallesinde 40 yıldır Oto Anahtar ve Çilingir hizmeti veren Firmamız farkı sektörlerde ve iş dallarında faaliyet göstermeyip sadece Anahtar ve Çilingir hizmeti olarak profesyonel ekip ağı ile sizlere Küçükyalı Çilingir olarak 7 gün 24 Saat çilingir ve anahtar desteği sunmaktayız. Firmamız her marka ve her model Araba Anahtarı Çoğalma hizmetini de profesyonel olarak yapmaktadır.

immobilizer tamir fiyatları   

immobilizer 1999 modellerinin bütün otomobillerde immobilizer bulunmaktadır. Kontağa takılan Oto Anahtarı çevrildiğinde gösterge panelinin tam ortasında bulunan nokta şeklindeki kırmızı ışık bir kaç saniye sonra sönüyor ise araba anahtarı okuyor ve mutlak suretle çalışmalıdır.

Kontağı takıp çevirdiğinizde bütün ışıklar yandıktan sonra sönüyor kırmızı olan sabit kalıyorsa immobilizer aktif yani devrede ne yapsanız artık bu saatten sonra araba çalışmalayacaktır.

Başka bir hata direk yanık kalmadan farklı olup göz kırpma şeklidir böyle size devamlı sinyal şeklinde kendini gösteriyorsa yine maalesef yine immobilizer arızasıdır.

Siz inde aracınızın immobilizer beyni arızalıysa sizin için immobilizer tamir fiyatı ne kadaradır uzman ekibimiz sorununuzu çözer ve size en makul fiyatı sunar.

Yedek Araba Anahtarı

Bildiğiniz gibi adı üstünde Yedek Araba Anahtarı Otomobilinizin Anahtarının kopyasıdır. Yedek Anahtar ’da orijinal anahtarınız gibi aracınızı kilitler açar ve aracınızı çalıştırır.

Otomobilin yedek anahtarının bulunmaması, kasko açısından problem oluşturabileceği gibi anahtarın bozulması gibi durumlarda aracınızı çalıştıramamanıza neden olacaktır. Bu sebeple aracınızın yedek anahtarı yoksa bir an önce yaptırmanız gerekmektedir. Yedek anahtarı, yetkili servislerden temin edebileceğiniz gibi oto anahtarcısında da yaptırabilirsiniz. Yetkili servis fiyatları biraz pahalı gelebilir. Bu sebeple anahtarcı tercih edilebilir. İşini düzgün yapan çok iyi anahtarcılar vardır. Anahtar maliyeti aracın marka modeline göre değişiklik gösterebilir. Anahtar çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz.

admin