Pendik Çilingir

Çilingirin tanımına bakacak olursak; işlemeyen kapı, kasa, oto, masa ve dolap gibi eşyaların kilitlerini açma, kilide ve anahtar numunesine göre anahtar, kilit montajı, kilit bakım ve onarım işlerini yapan kişidir. Ve tam olarak da bu tanıma uygun hizmeti veren Pendik Çilingir firmasıdır desek yeridir.  Çünkü gerçek anlamda bu hizmeti veren Pendik Çilingir bu alanda donanımlı yetişmiş ustalarla çalışmaktadır. Biliyoruz ki 40 yıllık tecrübemizle birlikte ne kadar kaliteli iş çıkarmak istiyorsak o kadar çok güncel teknolojiyi takip etmeliyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim firmamız açısından çok değerlidir.

Çilingirin tanımına bakacak olursak; işlemeyen kapı, kasa, oto, masa ve dolap gibi eşyaların kilitlerini açma, kilide ve anahtar numunesine göre anahtar, kilit montajı, kilit bakım ve onarım işlerini yapan kişidir. Ve tam olarak da bu tanıma uygun hizmeti veren Pendik Çilingir firmasıdır desek yeridir.  Çünkü gerçek anlamda bu hizmeti veren Pendik Çilingir bu alanda donanımlı yetişmiş ustalarla çalışmaktadır. Biliyoruz ki 40 yıllık tecrübemizle birlikte ne kadar kaliteli iş çıkarmak istiyorsak o kadar çok güncel teknolojiyi takip etmeliyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim firmamız açısından çok değerlidir.
Pendik Çilingir

 

Pendik Çilingir Firması Hangi Hizmetleri Sunuyor

-Örnek anahtara “Chip” kontrolü yapar.

– Anahtarın kopyasını çıkarır.

– Anahtarda yapım esnasında oluşan çapakları alır.

Anahtarı kodlar.

– Maymuncuk hazırlar.

– Kilit Açma Tutanağı doldurur.

– Kilidi açar.

– Kilide anahtar yapar.

– Kilit tamir ve bakımlarını yapar.

– Kilit şifrelerini değiştirir.

– Kilide barel takar.

– Emniyet sistemi takar,

– Gerekli durumlarda bilirkişilik yapar.

Eğitim almış ustalarımız bu adımları takip ederek hizmetlerini sunmaktadır.  Ustalarımız her kapının kilidi için farklı yöntemler kullanırlar. Firmamızda çeşitli ev kapı kilitleri, araba kilitleri, kasa kilitleri mevcuttur. Bütün hepsi için ustalarımız farklı teknikler kullanarak zanaatkarını icra etmektedirler.

Pendik Çilingir Firması Fiyatları

Fiyatlarımız yapılacak işe problemin çözümünde kullanılacak malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Ancak siz değerli müşterilerimiz fiyat konusunda en makul fiyatların bizim firmada Pendik Çilingirden olduğunu bilmenizi isteriz.  Gündelik hayatında çilingir ihtiyacı herkesin başına gelebilir. Böyle durumlarda insanın eli ayağına dolaşır ne yapacağını bilmez. Sizlerden isteğimiz soğukkanlılığınızı korumanız ve böyle durumların her an başınıza gelme ihtimalini düşünerek rehberinize firmamızın numarasını kaydetmeniz. Siz müşterilerimiz bu gibi durumlarda iletişim sağladığınızda bizler 365 gün 7/24 saat sizlere hizmet sunmak adına Pazar günleri de açığız. Müşteri temsilcimiz sizinle görüştükten ve problemin ne olduğunu teyit ettikten sonra sizlere en makul fiyatı söyler. Bulunmuş olduğunuz adrese maksimum 15- 20 dakikada ustalarımız ulaşır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetle sizler tanışmış olursunuz.

İşimizi bu kadar ciddiye almamızın doğal bir sonucu olarak olmuş olduğumuz muhitte lider markasıyız. Pazarımıza yön veren yeniliklere imza atarken üstlendiğimiz her projede iş dünyasına değer katıp, hizmet çıtasını daima yukarılara yükseltiyoruz. Firma olarak vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır;

admin